O FIRMIE

Naturalne produkty dla Ciebie!

HISTORIA I MISJA FIRMY EURO-GOAL

Celem firmy jest wprowadzenia na rynki Unii Europejskiej w tym także Polski oraz krajów europy wschodniej, nowych produktów, jakimi są

Mieszanki Oliwy i Oleju w aerozolu o różnych walorach smakowych z dodatkiem naturalnych wyciągów z fasoli, soi, mąki kukurydzianej wspomagające przygotowanie posiłków – smażenie , pieczenie i grillowanie.

Produkty te są powszechnie używane w USA. Znajdują szerokie zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak i profesjonalnej gastronomii. Wyprodukowane z wysokiej jakości olejów i zapakowane w innowacyjne opakowanie umożliwiające bardzo wygodne i dokładne a co za tym idzie oszczędne dozowanie produktu. Jesteśmy przekonani, iż znajdą u nas wielu zwolenników.

Siedzibą naszej firmy jest miasto Kraków gdzie znajdują się biuro i magazyny. Nasza firma planuje rozwinięcie sieci dystrybucji bezpośredniej na teren całego kraju.

Obecnie firma Euro – Goal sp. z o.o. stara się poszerzyć gamę swoich produktów i usług oraz powiększyć zakres pośrednictwa w handlu międzynarodowym.

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY